Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Popis pozice:
Funkce:
Pozice:
Datum nástupu: co nejdříve
Zaměstnavatel:

Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.
Annopol 22
03-236 Warszawa

Použít nyní:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie ofert i rozwiązań techniczno - handlowych (dobory wymienników ciepła, sporządzanie kalkulacji, doradztwo w oparciu o wiedzę z zakresu wymiany ciepła, itp.)
  • komunikacja z klientami oraz wspieranie inżynierów z innych segmentów rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - Technologia Żywności lub Inżynieria Chemiczna i Procesowa
  • znajomość j. angielskiego: poziom pozwalający na swobodną komunikację
  • wiedza n/t  technologii żywności, procesów wymiany ciepła – znajomość technologii mleczarskiej oraz budowy i rodzajów wymienników ciepła będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi pakietów biurowych
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji

  • duża otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne
  • umiejętność prowadzenia prezentacji produktowych
  • czynna umiejętność prowadzenia samochodu (kat. B)

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju

Potřebujete vice informací?