Inżynier procesu koordynacji zamówień

Descrizione dell'offerta:
Funzione: Purchasing / Logistics
Posizione: Tempo pieno
Data di inserimento: sin da subito
Datore di lavoro:

Kelvion Machine Cooling Sp. z.o.o.
ul. Sikorskiego 38
58-160 Swiebodzice
Lower Silesia
Poland

Zakres stanowiska:

  • Techniczna ocena zakresu zamówień
  • Przygotowanie i rozdzielenie zadań do poszczególnych oddziałów firmy, dodawanie danych do systemu ERP
  • Wielowątkowe i złożone analizowanie terminowości
  • Rozbudowana współpraca z działami sprzedaży i inżynieringu
  • Analiza oczekiwanych terminów w relacji do mocy produkcyjnych
  • Koordynowanie zamówień i reklamacji
  • Współpraca z zagranicznymi spółkami koncernu + oddziałem krajowym
  • Komunikacja z klientami oraz wspieranie struktur sprzedaży

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. Wydział Inżynierii Środowiska, Wydział Mechaniczno- Energetyczny lub Zarządzania Produkcją)
  • Znajomość j. angielskiego: poziom komunikatywny
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego + AutoCAD
  • Komunikatywność, sumienność, dokładność
  • Duża otwartość, łatwość nawiązywania nowych kontaktów i umiejętności interpersonalne
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia

Torna alla descrizione

Vuoi saperne di più?