Specjalista ds. planowania produkcji

Stelleninformation:
Funktion: Produktion
Arbeitszeit: Vollzeit
Startdatum: sofort
Arbeitgeber:

Kelvion Machine Cooling Sp. z.o.o.
ul. Sikorskiego 38
58-160 Swiebodzice
Lower Silesia
Poland

Zadania:

  • Harmonogramowanie prac obszarów produkcyjnych w zakresie optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów
  • Przeprowadzanie analiz, porównań i zbieranie danych niezbędnych do prawidłowego przygotowania planów produkcji
  • Współpraca z działem zakupów w celu bieżącej kontroli dostępności komponentów do zaplanowanych harmonogramów produkcji
  • Kontrola, raportowanie i ewidencjonowanie stopnia realizacji planów produkcji
  • Prognozowanie zdolności produkcyjnych w porównaniu do wielkości zamówień

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Logistyka, Inżynieria Zarządzania Produkcją
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku planista ds. produkcji lub podobnym
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Praktyczna znajomość programów typu ERP.
  • Wysoce rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Elastyczne warunki pracy

Haben Sie noch Fragen?