Inżynier Wsparcia Sprzedaży

Firma Kelvion Central Europe jest częścią grupy kapitałowej Kelvion, w ramach której zajmuje się działalnością sprzedażową produktów należących do jednego z największych na świecie portfolio urządzeń służących do wymiany ciepła: wymienniki płytowe, wymienniki płaszczowo-rurowe, wymienniki z rurami żebrowanymi, modułowe wieże chłodnicze oraz urządzenia dla chłodnictwa i klimatyzacji do szerokiego spektrum zastosowań. Kelvion działa na światowych rynkach, w przemyśle energetycznym, rafineryjnym, chemicznym, morskim, spożywczym i HVAC. Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko.

Job Info:
Function:
Position:
Start Date: as soon as possible
Employer:

Kelvion Sp. z.o.o.
Kobaltowa 2
45-641 Opole
Poland

Poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Wsparcia Sprzedaży
(miejsce pracy: Opole)

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie ofert i rozwiązań techniczno - handlowych (dobory wymienników ciepła, sporządzanie kalkulacji, doradztwo w oparciu o wiedzę z zakresu wymiany ciepła, itp.)
  • komunikacja z klientami oraz wspieranie inżynierów z innych segmentów rynku
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji
  • wizyty u stałych i pozyskanych klientów – praca w terenie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - po wydziale Inżynierii Środowiska, Mechanicznym, Mechaniczno – Energetycznym
  • znajomość j. angielskiego: poziom pozwalający na swobodną komunikację
  • wiedza n/t procesów wymiany ciepła - znajomość wymienników będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów z klientem i prezentacji

  • duża otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności interpersonalne
  • umiejętność prowadzenia prezentacji produktowych
  • czynna umiejętność prowadzenia samochodu (kat. B)

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpowiednie narzędzia pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju

Kelvion Central Europe Sp. z o.o.
Kobaltowa 2
Polska
Tel.: +48 77 45 99 800
www.kelvion.com

Back to Overview